Повернутися до звичайного режиму

Інформація про заклад/Files/images/default.jpeg


Рік заснування: 9 листопада 1907


Директор школи: Проскуріна Оксана Володимирівна, освіта вища, ХНУ ім. В.Н. Каразіна закінчила у 1999. Кваліфікація за дипломом: філолог, викладач української мови та літератури, викладає предмет українська мова та література, має І кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2017 року.


Контингент учнів:

У 2017/2018 навчальному році у школі навчається 766 учнів

учнів 1-4 класів - 323 учні

учнів 5-9 класів - 379 учнів

учнів 10-11 класів - 64 учні

випускників 9-х класів - 81 учнів

Випускників 11 класів –27 учнів.

Мова навчання: навчання ведеться двома мовами: українською та російською.


Профільне навчання: навчально-виховний процес у 10-А класі (25 учнів) здійснюється за правовим профілем, у 10-Б класі (12 учнів) та в 11 класі (27 учнів) за універсальним профілем.

Педагогічний колектив:

Педагогічний колектив нараховує 50 педагогів, з них 49 мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 9 педагогів, І кваліфікаційну категорію – 25, ІІ кваліфікаційну категорію – 8, категорію „спеціаліст” – 9.

Із загальної кількості педагогічних працівників мають звання: учитель-методист - 3, старший учитель -1. Державні нагороди та відзнаки мають 12, з них ”Відмінник освіти” – 4 вчителі. Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» та звання «Соросовський вчитель» має 1 учитель. Також 7 учителів мають почесну грамоту МОН України.

Забезпечення харчуванням:

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (300 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (8 дітей-сиріт, 11 дітей із сімей вимушених переселенців, 16 учнів, батьки яких є учасниками АТО, 10 учнів із малозабезпечених сімей). За рахунок батьківських коштів харчується 150 учнів.


Творчий потенціал:

Педагогічний колектив працює над темою:

«Підвищення ефективності методичної роботи як вагома складова якості навчально-виховного процесу в умовах запровадження Концепції нової української школи».


Гурткова робота:

У школі працює 4 гуртки: спортивні – «Оздоровчий волейбол» та «Хортинг», вокальний гурток «Фламінго», психологічний гурток «Лідерство – запорука успіху».

Підвіз учнів та вчителів:

Підвіз 8 учнів школи, які мешкають у Василівому хуторі, здійснюється за рахунокмісцевого бюджету.


Матеріально-технічне забезпечення:

До послуг учнів 29 навчальних кабінетів, 3 комп’ютерних класи (30 ПК), 2 спортивні зали,майстерні, їдальня. Школа має два музеї: Історії школи та шкільний Літературний музей Б.Чичибабіна. Останній став переможцем огляду музеїв, створених з метою вшанування діячів культури.

Багато років на базі школи успішно працює Чугуївській міський навчальний Центр допризивної підготовки, який заснував і багато років очолював ентузіаст армійської справи, підполковник С.В. Кубельський

Сьогодні Центр допризовної підготовки очолює підполковник В.В.Ганзенко.

Бібліотечний фонд налічує – 17246 примірників художньої та навчальної літератури.


Досягнення вихованців:

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У 2016/2017 навчальному році учні школи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 16 навчальних предметів.Призерами міських олімпіад з базових дисциплін стали 30 учасників . Перші місця посіли 8 учнів, другі – 8 учнів, треті – 6 учнів.Троє учнів школи мають 3-и і більше перемог на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н.р. Це Тукало Ростислав, учень 10 класу - 6 перемог, з них 2- перших міста та Фролова Олександра - 4 перемоги, з них 3 – перших міста та Шегеда Вікторія – 3 перемоги (всі друге місце).У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016/2017 навчальному році учні школи брали участь у 6 олімпіадах (4 учня). Отримали перемоги Фролова Олександра в олімпіаді з російської мови та літератури – ІІ місце, української мови та літератури – ІІ місце, англійської мови – ІІ місце; Тукало Ростислав з географії – ІІ місце, з російської мови та літератури – ІІ місце; Бєлякова Євгенія – І місце з української мови.Чугунова А. стала переможцем міського етапу фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів.

Учні школи брали участь не тільки в олімпіадах, а й у різних конкурсах, турнірах, які проводилися протягом навчального року.

Інтерактивні конкурси

У 2016/2017 н.р. учні школи брали участь в інтерактивних конкурсах самостійно, реєстрація та оплата участі проходила за допомогою батьків. Результати надсилалися індивідуально кожному учню.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (координатор Лещенко Наталія Анатоліївна)

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» (координатор Остапенко Вікторія Юріївна)

Міжнародна природознавча гра «Геліантус».

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» (координатор Челомбітько Оксана Євгенівна)

З метою формування ціннісного ставлення особистості до суспільства й держави проводилося багато заходів: тиждень «Партизанський рух в Україні, ряд заходів класних та загальношкільних, присвячених 70 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, тиждень відзначення Дня Українського козацтва, День захисника України, заходи до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут, заходи , присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Європі: уроки мужності, зустрічі з ветеранами, зустрічі з бійцями 92 механізованої бригади, учасниками АТО, конкурси-огляди плакатів, малюнків, участь в обласній акції конференції «Слобожанські дзвони Перемоги», участь у міському творчому фестивалі, присвяченому Дню Перемоги.

Протягом року особливу увагу педагогічний колектив приділяв темі патріотичного виховання підростаючого покоління.

Кiлькiсть переглядiв: 2035

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.