Заходи, присвячені офіційному закриттю Року англійської мови в Україні

/Files/images/DSC08633.JPG /Files/images/DSC08683.JPG/Files/images/DSC08685.JPG

У рамках заходів присвячених офіційному закриттю Року англійської мови в Україні, в Чугуївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 1 імені І.Ю. Рєпіна з 12 по 16 грудня 2016 року були проведені заходи, спрямовані на популяризацію вивчення англійської мови. В початкової школі до відкриття тижня приурочили виставку “Famous English writers”. Учні ознайомилися з творчістю видатних англійських письменників: А.А. Мілна, Д.М. Баррі, Л. Керрола, Р. Кіплінга. Були проведені конкурси на кращого читця, вікторини “Magical world of literature” та “Do you like reading books?” . Учні переглянули мультфільми :“Mowgli” ,“Winnie-the-Pooh”, “Alice in Wonderland”.

/Files/images/DSC08307.JPG

Декада англійської мови


На виконання Указу Президента України про оголошення 2016 року «Роком англійської мови в Україні» в Чугуївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 1 імені І.Ю. Рєпіна з 1 лютого по 12 лютого було проведено «Декаду англійської мови».

Метою проведення «Декади англійської мови» є популяризація англійської мови та підвищення рівня знань учнів. Перший тиждень декади був присвячений англійській мові в початкової школі. До відкриття декади було приурочено виставку "My favourite English letter", в якій взяли участь учні перших класів. У других та третіх класах були організовані конкурси на найкращу розповідь "My pet" та "My favourite holiday". Четверті класи випустили тематичні стінгазети. Між усіма паралелями проводилися вікторини на знання англійської мови. Переможці вікторин і конкурсів отримали призи та грамоти. Крім цього, протягом усього тижня, на уроках англійської мови були представлені відео матеріали про культуру і традиції Великої Британії.

Другий тиждень «Декади англійської мови» пройшов у середній та старшій школі. Учні 5-их класів взяли участь у «Конкурсі англійської поезії», 6-ті класи змагалися у вікторинах на краще знання англійської мови, у 7-их класах були проведені творчі уроки до Дня Святого Валентина, учні 8-их класів відчули себе режисерами та знімали відеоролики і створювали презентації на тему «Why do I like English?», у 9-их класах були проведені вікторини та конкурси на тему «English Holidays», 10-А клас підготував цікавий матеріал та створив декілька стінних газет на тему «English Speaking Countries», а 10-Б клас прикрасив кабінет англійської мови власною картиною «London», в 11 класі пройшов показ фільму про королівську сім’ю та подальше його обговорення. Школярі із задоволенням брали участь в усіх заходах та були активні. Протягом тижня у школі зібралась чимала виставка учнівських робіт-проектів англійською мовою за темами: «My favourite holiday», «My hobby», «The recipe of my favourite dish», «Great Britain», «The USA», «St. Valentine’s Day», «English in our life» та інші. Завдяки творчому підходу, копіткій роботі, спільним зусиллям вчителів (Туренко О.Ю, Міщенко Л.П., Голенковської О.В., Челомбітько О.Є та Геращенко А.В.) та учнів школи декада англійської мови пройшла швидко і цікаво. Граючи і змагаючись у вікторинах та конкурсах діти отримали нові захоплюючі знання і ще більше зацікавилися вивченням англійської мови. Безсумнівно, кожен отримав багато задоволення і чудово провів час, а декада англійської мови перетворилася на справжнє свято!

/Files/images/3qu5l11EjVE.jpg /Files/images/BUEQCzjbs78.jpg/Files/images/DSC07411.JPG/Files/images/DSC08397.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1200

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.