2016/2017 навчальний рік

Поздоровляємо!


Чугунову Анастасію,

ученицю 11-а класу,

переможницю

міського етапу фестивалю ораторського мистецтва за темою «Щасливий вік той, у якому живе твій подих долі й мрій… (М.Вінграновський)» серед учнів 10-11 класів м. Чугуєва, та її керівника –

Курочку

Людмилу Іванівну, вчителя української мови та літератури


2015/2016 навчальний рік

УВАГА!

ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ


ІІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

ТУКАЛО РОСТИСЛАВА,

УЧНЯ 9-А КЛАСУ

ЧУГУЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 ІМЕНІ

І.Ю. РЄПІНА

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА – ІІ МІСЦЕ;

ГЕОГРАФІЯ – ІІ МІСЦЕ;

АНГЛІЙСЬКА МОВА – ІІІ МІСЦЕ


Списки переможцівІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і списки вчителів, які їх підготували

№ з/п Клас ПІБ учня І місце ІІ місце ІІІ місце Всього ПІБ учителя
1 4 Борисенко Єгор Віталійович Математика 1 Бережна Олена Віталіївна
2 8 Шегеда Вікторія Артемівна Фізика Хімія 2 Сухініна Наталія Іванівна Напльокова Ніна Кирилівна
3 8 Іващенко Ольга Іванівна Біологія 1 Звягінцева Катерина Сергіївна
4 8 Горошко Софія Сергіївна Англійська мова 1 Челомбітько Оксана Євгеніївна
5 8 Сохранич Ірина Анатоліївна Математика 1 Лещенко Наталія Анатоліївна
6 8 Фролова Олександра Олександрівна Англійська мова, українська мова та література Російська мова та література Хімія, фізика 5 Голенковська Олена Вячеславівна Курочка Людмила Іванівна Фурманова Олена Володимирівна Ветчінкіна Ольга Володимирівна Сухініна Наталія Іванівна
7 9 Коростильова Ганна Євгеніівна Фізика 1 Сухініна Наталія Іванівна
8 9 Кущ Анастасія Артемівна Фізика 1 Сухініна Наталія Іванівна
9 9 Тукало Ростислав Андрійович Українська мова та література, англійська мова, російська мова та література, географія Хімія, історія 6 Іващенко Наталія Володимирівна Міщенко Любов Павлівна Дегтярьова Надія Іванівна Доц Вікторія Григорівна Ветчинкіна Ольга Володимирівна Циганко Сергій Максимович
10 9 Спаскін Анатолій Олегович Трудове навчання 1 Юношев Анатолій Миколайович
11 10 Беззубець Катерина Сергіївна Українська мова та література 1 Остапенко Валентина Митрофанівна
12 10 Чугунова Анастасія Олексіївна Правознавство
екологія
2 Бондаренко Євгенія Ігорівна Звягінцева Катерина Сергіївна
13 10 Єгоров Гліб Олександрович Астрономія 1 Сухініна Наталія Іванівна
Всього: 10 8 6 24

Заступник директора з навчальної роботи В.В. Пастухова


Результати виступу учнів на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 н.р.

Кількість призових місць 2013/2014 н.р Всього Кількість призових місць 2014/2015 н.р Всього Кількість призових місць 2015/2016 н.р Всього
І ІІ ІІІ І ІІ ІІІ І ІІ ІІІ
11 7 3 21 3 4 9 16 10 8 6 24
Заступник директора з навчальної роботи В.В. Пастухова

СПИСОК

учнів, які мають найбільше перемог на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 н.р.

№ з/п ПІБ учня ЗНЗ І місце ІІ місце ІІІ місце Всього
1 Фролова Олександра Олександрівна Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Ю.Рєпіна Чугуївської міської ради Англійська мова, українська мова та література Російська мова та література Хімія, фізика 5
2 Тукало Ростислав Андрійович Українська мова та література, англійська мова, російська мова та література, географія Хімія, історія 6
3 Шегеда Вікторія Артемівна Фізика Хімія 2
4 Чугунова Анастасія Олексіївна Правознавство екологія 2

Заступник директора з навчальної роботи В.В. Пастухова

СПИСОК

учителів, які підготували найбільше переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадз навчальних предметів у 2015/2016 н.р.

№ з/п ПІБ учителя ЗНЗ І місце ІІ місце ІІІ місце Всього
1. Сухініна Наталія Іванівна Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Чугуївської міської ради 2 1 2 5
2 Ветчинкіна Ольга Володимирівна 2 2
3 Звягінцева Катерина Сергіївна 2 2

Заступник директора з навчальної роботи В.В. Пастухова

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.