/Files/images/eac86029a1dd.jpg

УВАГА!

У школі розпочався І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівськх олімпіад.

Всі олімпіади починаються о 15 годині 10 хвилин.

/Files/images/1444049527_olimp2010.jpg

Наказ "Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році"

Графік проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора Департаменту

науки і освіти Харківської

обласної державної адміністрації

12.09.2016№344

Графік проведення
І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

№ з/п Дата Предмет
1. 03.10.2016 Математика
2. 04.10.2016 Географія
3. 05.10.2016 Російська мова та література
4. 06.10.2016 Хімія
5. 07.10.2016 Історія
6. 10.10.2016 Біологія
7. 11.10.2016 Українська мова та література
8. 12.10.2016 Фізика
9. 13.10.2016 Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит
10. 17.10.2016 Економіка
11. 18.10.2016 Правознавство
12. 19.10.2016 Інформатика
13. 20.10.2016 Астрономія
14. 21.10.2016 Екологія
15. 24.10.2016 Трудове навчання
16. 25.10.2016 Інформаційні технології

Графік проведення тренувальних зборів з підготовки учнів Харківської області до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад 24.10-28.10.2016

№ з/п Олімпіада, місце проведення Час проведення, номер аудиторії
1. Астрономія, Харківський національний університет іменіВ.Н.Каразіна (майдан Свободи, 4) 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30 25.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30 26.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30 27.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30 28.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30
2. Біологія, Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди (вул. Валентинівська, 2) 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 12.00 – 17.50; ауд. 411 25.10.2016: 09.00 - 13.50; ауд. 106 26.10.2016: 09.00 – 13.50; ауд. 509 27.10.2016: 11.00 – 15.50; ауд. 509 28.10.2016: 11.00 – 15.50; ауд. 317
3. Економіка, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»(вул.Пушкінська, 24) 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3 25.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3 26.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3 27.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3 28.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3
4. Інформатика, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 13.00-16.10; ауд. 32 25.10.2016: 9.00-14.00; ауд. 32 26.10.2016: 9-00.14.00; ауд. 32 27.10.2016: 9-00.15.40; ауд. 32 28.10.2016: 9.00-14.00; ауд. 32
5. Інформаційні технології, Харківський національний університет радіоелектроніки 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 09.30 – 14.45; ауд.389в 25.10.2016: 09.00 - 14.45; ауд. 389в 26.10.2016: 09.30 – 14.45; ауд. 389в 27.10.2016: 13.00 – 14.45; ауд. 389в 28.10.2016: 09.30 – 14.45; ауд. 389в
6. Російська мова, Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди (вул. Валентинівська, 2) 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 10.00 – 15.30; ауд. 405-В 25.10.2016: 09.30 - 15.00; ауд. 405-В 26.10.2016: 09.30 – 15.00; ауд. 405-В 27.10.2016: 11.00 – 16.30; ауд. 405-В 28.10.2016: 09.30 – 15.00; ауд. 405-В
7. Фізика, (Харківський національний університет іменіВ.Н.Каразіна, Північний корпус, майдан Свободи, 6) 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В 25.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В 26.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В 27.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В 28.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В
8. Хімія, Харківський національний університет іменіВ.Н.Каразіна, хімічний факультет. 24.10-28.10.2016: 24.10.2016:15.00 – 19.00; ауд.8-33 26.10.2016:15.00 -19.00; ауд.8-33 28.10.2016:15.00 –19.00; ауд.8-33


Графік проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора Департаменту

науки і освіти Харківської

обласної державної адміністрації

12.09.2016№344

Графік проведення
ІІ(районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

№ з/п Предмет Дата ПІБ МЕТОДИСТА
1. Трудове навчання 05.11.2016 Назарчук І.І.
2. Російська мова та література 06.11.2016 Косенко К.О.
3. Географія 12.11.2016 Саввіч О.М.
4. Екологія 13.11.2016 Зайцева О.А.
5. Історія 19.11.2016 Сідорчук В.П.
6. Математика 20.11.2016 Євтушенко С.С.
7. Українська мова та література 26.11.2016 Кротова І.В.
8. Іноземні мови:англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит 27.11.2016 Булгакова В.Г. Моліна О.О.
9. Хімія 03.12.2016 Лелеко В.Г.
10. Фізика 04.12.2016 Федченко С.Г.
11. Економіка 10.12.2016 Носик Н.Д.
12. Інформатика 11.12.2016 Старченко Л.М.
13. Біологія 17.12.2016 Зайцева О.А.
14. Астрономія 18.12.2016 Федченко С.Г.
15. Правознавство 24.12.2016 СідорчукВ.П.
16. Інформаційні технології 25.12.2016 Старченко Л.М.

Методичні рекомендації

Завдання олімпіад

минулих років

Протоколи олімпіад

минулого року

ГРАФІК ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ДО ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.