Наш час - час великих досягнень науки, техніки, час чудових відкриттів. З усіх чудес, створених людиною, найбільш складним і великим є книга: в ній укладено величезний духовний світ людства. Як серед безлічі книг вибрати ту, яка залишить слід у душі, запам'ятається на все життя? Учні Чугуївської ЗОШ №1 попросили своїх батьків поділитися своїми враженнями про свою улюблену книгу, прочитати їх і запропонувати однокласникам.

/Files/images/knijkov_vistavki_/1.jpg

Збірник з 11 детективних оповідань, написаних Артуром Конаном Дойлем, опублікований в 1894 році. Шерлок Холмс знову береться за справу. Одне за іншим Великий сищик розкриває найскладніші справи ... І розуміє, що за їх організацією хтось стоїть. Хтось, що володіє величезною владою і впливом в злочинному світі. Хтось, який бажає смерті Шерлоку. Хтось, з ким детективові належить зустрітися в далекій Швейцарії, у Рейхенбахського водоспаду ... Саме там вирішиться доля Холмса ...

/Files/images/knijkov_vistavki_/1003209894.jpg

«Робінзон Крузо» - роман Даніеля Дефо, який вперше був опублікований в квітні 1719 року під назвою під назвою головного героя. Повна назва твору звучить як «Життя, незвичайні і дивовижні пригоди Робінзона Крузо, моряка з Йорка, який прожив 28 років в повній самоті на пустельному острові біля берегів Америки поблизу гирл річки Оріноко, куди він був викинутий корабельною аварією, під час якого весь екіпаж корабля крім нього загинув, з викладом його несподіваного звільнення піратами; написані ним самим ». Ця книга дала початок класичного англійського роману і породила моду на псевдодокументальну художню прозу; її нерідко називають першим «справжнім» романом англійською мовою.

/Files/images/knijkov_vistavki_/1123укенгшщз.jpg

Хірург Сальватор рятує вмираючого дитини, пересадивши йому зябра молодої акули. Іхтіандр залишається живий і отримує унікальну можливість жити не тільки на суші, але і під водою, як риба.

Дія в романі починається через багато років. Іхтіандр виріс, але добре знає тільки життя під водою. На суші він стикається не тільки з любов'ю і дружбою, а й з жорстокістю і жадібністю людей, які і нищать його.

/Files/images/knijkov_vistavki_/1432506159.8606-600x600.jpg

«Пригоди капітана Врунгеля» - це весела повість про неймовірні пригоди капітана Врунгеля, його старшого помічника Лома і матроса Фукса, які вчинили кругосвітню подорож на яхті «Біда». З героями повісті трапляються нові смішні пригоди, вони піддаються новим неймовірним випробуванням, але, керовані безстрашним, спритним і всезнаючим капітаном Врунгелем, з честю завершують своє фантастичне подорож.

/Files/images/knijkov_vistavki_/39090.jpg

«Діти капітана Гранта» (фр. Les Enfants du capitaine Grant) - роман французького письменника Жюля Верна, вперше повністю опублікований в 1868 році, частинами публікувався в «Magasin d`Éducation et de Récréation» з 20 грудня 1865 по 5 грудня 1867 р це перша частина трилогії, яку продовжили романи: «Двадцять тисяч льє під водою» (1869-1870) і «Таємничий острів» (1874). Роман складається з трьох частин, в кожній з яких головні герої оповідання - лорд і леді Гленарван, майор Мак-Наббс, Жак Паганель, Мері і Роберт Грант, Джон Манглс - в пошуках капітана Гранта подорожують навколо Землі по Південній Америці через Патагонію, по Австралії і Нової Зеландії, строго дотримуючись 37-й паралелі південної широти.

Кiлькiсть переглядiв: 340

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.