НАШ САЙТ ПЕРЕЇХАВ ЗА НОВОЮ АДРЕСОЮ


Позитивне відео випускників про школу.

Вам сподобається!!! (для перегляду натисніть на зображення)

/Files/images/2017/заставка_1.JPG


2017 рік президент проголосив Роком Української революції 1917-1921 років.

Українська революція - низка подій, пов'язаних із національно-визвольною боротьбою українського народу в 1917-1921 роках. Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії. Загалом Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності.

/Files/images/simvol0.jpg

Школа … Скільки веселих і щасливих років вона дарує кожній дитині. Зігріває теплом їхні маленькі серця, дає міцні знання, постійно закладає у дитячі душі щось нове, веде у край незвіданий і сповнений краси. Тільки вона відкриває всі дороги знань і незбагненних мрій, творить із маленьких людських душ велику Людину.

1

Привітною, затишною є Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені І.Ю.Рєпіна. Саме вона дає дітям міцні знання, залучає всіх до роботи, радо зустрічає своїх учнів малиновим дзвоном.

Школі завжди везло і на вчителів, і на учнів. Учитель, який переступає поріг школи, назавжди прикипає серцем до неї…

Педагогічний колектив школи працює виважено, творчо і з відповідальністю за кожну шкільну справу.

Зі стін школи випущено велику кількість срібних і золотих медалістів. Кожного року: спортивні досягнення, перемоги в предметних олімпіадах та конкурсах-захистах МАН.

Проходять роки, складаються традиції, виростають династії; школа вже має свою історію, яку ми доносимо до наших учнів. Скільки б не пройшло років, як би не змінювалося наше життя, але школа завжди буде залишатись Будинком Знань, Школою Виховання, Мужніння, Творчості.

/Files/images/SDC12482.JPG

/Files/images/SDC11905.JPG

/Files/images/DSC03682.JPG

/Files/images/SDC10063.JPG

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.