Тукало Ростислав Андрійович -

учень 11 класу Чугуївської ЗОШ №1

/Files/images/SDC13605.JPG


Розпорядженням міського голови м.Чугуєва Тукало Ростислав нагороджений стипендією у 2016-2017 н.р. за високі досягнення у навчанні.

Тукало Ростислав Андрійович з 2-го класу бере участь у шкільних, міських, обласних олімпіадах, конкурсах, де посідає призові місця.

У 5 класі Ростислав посів І місце у ІІ етапі XІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика та І місце у ІІІ етапі XІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика. У ІІ етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т. Шевченка посів І місце.

Навчаючись у 6 класі, учень посідає І місце в обласному етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т. Шевченка. Стає переможцем ІІІ та ІV етапів ХІІ міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

2013/2014 навчальний рік приніс І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури та хімії.

У 2014/2015 навчальному році Тукало Ростислав навчається у 8-му класі та продовжує показувати гарні результати. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії посів I місце, та III місце з хімії. У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії посів ІI місце.

У 2015/2016 навчальному році Ростислав посів І місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, англійської мови, російської мови та літератури і географії, ІІ місце – з хімії та історії. У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії посів ІI місце, з російської мови та літератури – ІІ місце, та ІІІ місце – з англійської мови.

Фролова Олександра Олександрівна

учениця 10-Б класу

/Files/images/Фролова.jpg

«Щоб дійти до мети, насамперед, потрібно йти», - таке життєве кредо обрала для себе Фролова Олександра.

Ця особлива дівчина надзвичайно допитлива, наполеглива й старанна, творчо обдарована. Навчається на високому рівні, бере активну участь у різних заходах, конкурсах, акціях. Захоплюється художньою літературою, малюванням, вишивкою. Розмаїті інтереси формують її багатий духовний світ.

Батьки змалку прищепили їй любов до рідного краю, його звичаїв і традицій до барвистої мелодійної української мови.

У 2015/2016 н. р. Саша - переможець ІІ етапу та призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, крім того вона у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад посіла І місце з англійської мови, ІІ місце з російської мови та літератури, ІІІ місце з хімії та фізики.

Рязанцев Гліб Андрійович -

учень 6-А класу Чугуївської ЗОШ №1

/Files/images/9dqBqpStQpQ.jpg

Журналом "КИТАЙ", з травня по грудень 2015 р. проводився Конкурс китайської каліграфії 2015, присвячений 70-річчю Перемоги над фашистською Німеччиною і мілітаристською Японією. У Конкурсі брали участь представники Росії, країн СНД, Китаю, Малайзії і В'єтнаму. Журі оцінювало 1102 роботи і лише роботи 38 учасників пройшли в фінал Конкурсу, стали призерами. Серед них учень ЗОШ №1 імені І.Ю. Рєпіна м. Чугуєва Гліб Рязанцев. Він завоював приз читацьких симпатій.

/Files/images/img684.jpg

/Files/images/img685.jpg

/Files/images/img686.jpg

/Files/images/img687.jpg

Гордість Чугуївської ЗОШ №1 імені І.Ю. Рєпіна

У Чугуївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені І.Ю. Рєпіна з 1 класу навчається Рязанцев Гліб. Він відмінник у навчанні, уважний, зосереджений, старанний. Вже 5 років він вивчає китайську мову. Результати, які показує учень, вражають. Він здав в інституті Конфуція при ХНУ імені В.Н. Каразіна екзамени з китайської мови, що відповідають другому рівню володіння мовою. Гліб сподівається, що вже скоро він зможе говорити китайською, досягнувши третього рівня. Юний мешканець нашого міста став призером міжнародного конкурсу китайської каліграфії 2015, присвяченому 70-річчю Дня Перемоги, в якому брали участь представники Китаю, Малайзії, В’єтнаму та країн СНД. Журі конкурсу оцінювало 1102 праці, і лише 38 учасників увійшли до фіналу Конкурсу та стали призерами. Серед них Рязанцев Гліб, який здобув приз читацьких симпатій.

2015 рік став для Гліба переможним. Він посів І місце в міжнародному конкурсі «Древо знань» у категорії «Junior», створеним BEIJING LANGUAGE AND CULTURE UNIVERSITY PRESS, за що був відзначений дипломом особисто викладачем Гарвардського університету та віце-президентом видавництва Пекінського університету мови та культури Chen Wanchao.

Учень Чугуївської ЗОШ №1 бере активну участь у житті міста. На церемонії закриття XVI Міжнародного рєпінського пленеру в Художній галереї він привітав художників з Китаю їх рідною мовою. Також Гліб став лауреатом міського конкурсу «Людина року-2015» в номінації «Юний талант».

Отже, як сказав класик: «Скількома мовами ти володієш, стільки разів ти людина». На наш погляд, в майбутньому Гліб з гордістю зможе сказати українською, англійською, російською, китайською і ще будь-якою мовою світу: «Я навчався у Чугуївській ЗОШ №1 імені І.Ю. Рєпіна!»

Колектив школи вітає Гліба з перемогами та бажає подальших звершень.

Незвичайне захоплення хлопчика

Кiлькiсть переглядiв: 1780

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.