Учнівське самоврядування «ШКІЛЬНИЙ СВІТ»

Що таке учнівське самоврядування?


Учнівське самоврядування «ШКІЛЬНИЙ СВІТ» - це співдружність дітей та дорослих: учнів, вчителів та батьків.
Учнівське самоврядування «ШКІЛЬНИЙ СВІТ»- це радість спільного творення.
Учнівське самоврядування «ШКІЛЬНИЙ СВІТ»- це кузня знань та майстерня дум, де дитину оточують краса, гра, фантазія і творчість

"Творенье может пережить творца:
Творец уйдет, природой побежденный,
Но образ ШКОЛЫ, здесь запечатленный,
Годами будет согревать сердца"

Ось такі влучні слова присвятили учні школи, теперішні вже випускники, дитячій організації учнівського самоврядування «ШКІЛЬНИЙ СВІТ» Чугуївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені І.Ю.Рєпіна.

І невипадково, адже «ШКІЛЬНИЙ СВІТ» - це добровільна організація молоді, яка зігріває серце кожного учня. Таких учнів у школі кожного року більш ніж 700, а до організації входять школярі віком від 6 до 17 років. У «ШКІЛЬНОМУ СВІТІ» кожен з учнів може спробувати свої сили та можливості у різноманітних шкільних справах. Цікаво, що всі Лідери учнівського самоврядування, виходячі зі стін школи, продовжують активну громадську і творчу діяльність, навчаючись у ВНЗ.
Метою діяльності організації єоб'єднання учнів різного віку спільною діяльністю з метою створення умов для всебічного розвитку, самовдосконалення та формування в них духовної культури. Тому й напрямки діяльності дитячої організації найрізноманітніші - це спортивний, краєзнавчий, екологічний, естетичний, патріотичний, інтелектуальний та інші. Заходи, які проводяться у школі протягом року, представники кожного класу обговорюють щотижня на шкільній Раді учнів. Також не менш ніж 2 рази на рік проводиться загальношкільна конференція, де обговорюються найважливіші питання організації роботи учнівського самоврядування, підбиваються підсумки, узгоджуються певні документи, планується робота на майбутнє.
Члени «ШКІЛЬНОГО СВІТУ» беруть активну участь у проведенні традиційних шкільних свят, проводять музично-тематичні перерви та акції, присвячених важливим датам - Дню Учителя, Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, Новому року та Різдву, Дню закоханих, 8 Березня, Дню Перемоги та іншим.
У міській дитячо-юнацькій організації "Лідер ХХІ"«ШКІЛЬНИЙ СВІТ» є одним з найактивніших учасників, має грамоти та подяки за активну громадську діяльність.
Наші Лідери- це дружній колектив однодумців та друзів, які намагаються зробити навколишній світ і стосунки між людьми кращими!!!

ХТО МИ

До складу «ШКІЛЬНИЙ СВІТ» входять школярі віком від 6 до 17 років.
До складу Ради учнів цього року увійшли 30 учнів
з 5 по 11 класи .

/Files/images/SDC10029.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1383

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.