Учнівське самоврядування «ШКІЛЬНИЙ СВІТ»

Що таке учнівське самоврядування?Учнівське самоврядування«ШКІЛЬНИЙ СВІТ»-це співдружність дітей та дорослих: учнів, вчителів та батьків.Учнівське самоврядування«ШКІЛЬНИЙ СВІТ»-це радість спільного творення.Учнівське самоврядування«ШКІЛЬНИЙ СВІТ»-це кузня знань та майстерня дум, де дитину оточують краса, гра, фантазія і творчість

"Творенье может пережить творца:Творец уйдет, природой побежденный,Но образШКОЛЫ, здесь запечатленный,Годами будет согревать сердца"

Ось такі влучні слова присвятили учні школи, теперішні вже випускники, дитячій організації учнівського самоврядування «ШКІЛЬНИЙ СВІТ» Чугуївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені І.Ю.Рєпіна.

І невипадково, адже «ШКІЛЬНИЙ СВІТ»- це добровільна організація молоді, яка зігріває серце кожного учня. Таких учнів у школі кожного року більш ніж 700, а до організації входять школярі віком від 6 до 17 років. У «ШКІЛЬНОМУ СВІТІ» кожен з учнів може спробувати свої сили та можливості у різноманітних шкільних справах. Цікаво, що всі Лідери учнівського самоврядування, виходячі зі стін школи, продовжують активну громадську і творчу діяльність, навчаючись у ВНЗ.Метою діяльності організації єоб'єднання учнів різного віку спільною діяльністю з метою створення умов для всебічного розвитку, самовдосконалення та формування в них духовної культури. Тому й напрямки діяльності дитячої організації найрізноманітніші - це спортивний, краєзнавчий, екологічний, естетичний, патріотичний, інтелектуальний та інші. Заходи, які проводяться у школі протягом року, представники кожного класу обговорюють щотижня на шкільній Раді учнів. Також не менш ніж 2 рази на рік проводиться загальношкільна конференція, де обговорюються найважливіші питання організації роботи учнівського самоврядування, підбиваються підсумки, узгоджуються певні документи, планується робота на майбутнє.Члени «ШКІЛЬНОГО СВІТУ» беруть активну участь у проведенні традиційних шкільних свят, проводять музично-тематичні перерви та акції, присвячених важливим датам - Дню Учителя, Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, Новому року та Різдву, Дню закоханих, 8 Березня, Дню Перемоги та іншим.У міській дитячо-юнацькій організації "Лідер ХХІ"«ШКІЛЬНИЙ СВІТ» є одним з найактивніших учасників, має грамоти та подяки за активну громадську діяльність.Наші Лідери- це дружній колектив однодумців та друзів, які намагаються зробити навколишній світ і стосунки між людьми кращими!!!

ХТО МИ

До складу «ШКІЛЬНИЙ СВІТ» входять школярі віком від 6 до 17 років.До складу Ради учнів цього року увійшли 30 учнівз 5 по 11 класи .

/Files/images/SDC10029.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 198

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.