• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад/Files/images/default.jpeg


Рік заснування: 9 листопада 1907


Директор школи: Проскуріна Оксана Володимирівна, освіта вища, ХНУ ім. В.Н. Каразіна закінчила у 1999. Кваліфікація за дипломом: філолог, викладач української мови та літератури, викладає предмет українська мова та література, має І кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2017 року.


Контингент учнів:

У 2017/2018 навчальному році у школі навчається 766 учнів

учнів 1-4 класів - 323 учні

учнів 5-9 класів - 380 учнів

учнів 10-11 класів - 63 учні

випускників 9-х класів - 55 учнів

Випускників 11 класів –23 учнів.

Мова навчання: навчання ведеться двома мовами: українською (6 класів) та російською (22 класи).


Профільне навчання: класи з поглибленим вивченням: української мови - 8-б, 9-А та 9-Б класи.

Навчально-виховний процес в 11 класі здійснюється за профілем української філології.

Педагогічний колектив:

Педагогічний колектив нараховує 49 педагогів, з них 49 мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 8 вчителів, з них 3 мають педагогічне звання "вчитель-методист" та 1 вчитель - педагогічне звання "старший вчитель".

І кваліфікаційну категорію – 25 педагогів, ІІ кваліфікаційну категорію – 8, категорію „спеціаліст” також 8 вчителів.

Державні нагороди та відзнаки мають 12, з них ”Відмінник освіти” – 4 вчителя. Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» та звання «Соросовський вчитель» має 1 учитель. Також 7 вчителів мають почесну грамоту МОН України.

Забезпечення харчуванням:

Гарячим безкоштовним харчуванням на 45,6% (347 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (11 сиріт і позбавлених батьківського піклування; учні, потерпілі унаслідок аварії на ЧАЕС (7 учні); малозабезпечені (8 учнів), дітей із сімей вимушених переселенців з зони АТО - 6). За рахунок батьківських коштів харчується 401 учень, 54.4%.


Творчий потенціал:

Педагогічний колектив працює над темою:

«Підвищення ефективності методичної роботи як вагома складова якості навчально-виховного процесу в умовах запровадження Концепції нової української школи».


Гурткова робота:

В школі працює 7 гуртків: Військово-патріотичного, художньо-естетичного, природничого напрямків. Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи (2), Центру туризму та краєзнавства (4), БДЮТ (2).

Підвіз учнів та вчителів:

Підвіз 7 учнів школи, які мешкають у Василів хутір здійснюється за рахунок місцевого бюджету.


Матеріально-технічне забезпечення:

До послуг учнів 30 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (20 ПК), 2 спортивні зали,майстерні, їдальня. Школа має два музеї: історії школи та шкільний літературний музей Б.Чичибабіна. Останній став переможцем огляду музеїв, створених з метою вшанування діячів російської культури.

Багато років на базі школи успішно працює Чугуївській міський навчальний Центр допризивної підготовки, який заснував і багато років очолював ентузіаст армійської справи, підполковник С.В. Кубельський

Сьогодні Центр допризовної підготовки очолює підполковник в.В.Ганзенко.

Бібліотечний фонд налічує – 37153 примірника художньої та навчальної літератури.


Досягнення вихованців:

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У 2015/2016 навчальному році учні школи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 16 навчальних предметів.

У ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 105 учнів (у минулому році – 105). Загальна кількість учнів 7-11 класів – 286 учнів. 37% учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста взяли участь у ІІ етапі олімпіад.

Призерами міських олімпіад з базових дисциплін стали 24 учасники (14%). що на 4,5% більше, ніж у 2014/2015 навчальному році (9,5%). Перші місця посіли 10 учнів, другі – 8 учнів, треті – 6 учнів

Двоє учнів школи, які мають 3-и і більше перемог на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадз навчальних предметів у 2015/2016 н.р. Це Тукало Ростислав, учень 9-а класу - 6 перемог, з них 4- перших міста та Фролова Олександра - 5 перемог, з них 2 – перших міста.

Учителі які підготували 3-х і більше призерів олімпіад з навчальних предметів. Це Сухініна Н.І., учитель фізики школи (5 призерів), та 2 призери в Чугуївській ЗОШ №2, де вона працює за сумісництвом.

В ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015/2016 навчальному році учні школи брали участь у 9 олімпіадах ( 6 учнів). Отримали перемогу Фролова Олександра в олімпіаді з української мови та літератури – ІІ місце, і Тукало Ростислав з географії – ІІ місце, з російської мови та літератури – ІІ місце, з англійської мови – ІІІ місце.

Учні школи брали участь не тільки в олімпіадах, а і в різних конкурсах, турнірах, які проводились протягом навчального року.

Учнівські конкурси


Всеукраїнський конкурс-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

У 2015/2016 н.р. Василенко Вероніка Сергіївна посіла І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з роботою «Традиції та сучасний рух волонтерства в Чугуєві»

Інтерактивні конкурси

У 2015/2016 н.р. учні школи брали участь у інтерактивних конкурсах самостійно, реєстрація та олата участі проходила за допомогою батьків. Результати участі надсилалися індивідуально кожному учню.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (координатор Лещенко Наталія Анатоліївна)

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» (координатор Остапенко Вікторія Юріївна)

Міжнародна природознавча гра «Геліантус».

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» (координатор Челомбітько Оксана Євгенівна)

В 2014/2015 н.р. учні школи брали участь в змаганнях «Спорт протягом життя» , вибороли І та ІІІ місця в турнірі «Шкіряний м’яч» та стали переможцями в цих обласних змаганнях серед дітей 2000 р. н. В змаганнях «Малі олімпійські ігри» посіли ІІІ місце. В міських змаганнях з баскетболу серед хлопців зайняли ІІІ місце. «Нащадки козацької слави» - ІІІ місце.

2014-2015 навчальний рік припав на період боротьби України з російською агресією, тимчасову окупацію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З огляду на виклики, які постали перед країною, педагогічним працівникам було необхідно внести корективи у практику виховної роботи та захисту прав дітей школи.

Тому з метою формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави проводилося багато заходів: тиждень «Партизанський рух в Україні, ряд заходів класних та загальношкільних, присвячених 70 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, тиждень відзначення Дня Українського козацтва, День захисника України, заходи до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут, заходи , присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Європі: уроки мужності, зустрічі з ветеранами, зустрічі з бійцями 92 механізованої бригади, учасниками АТО, конкурси-огляди плакатів, малюнків, участь в обласній акції конференції «Слобожанські дзвони Перемоги», участь у міському творчому фестивалі, присвяченому Дню Перемоги

Протягом року тема патріотичного виховання проходила постійно в роботі колективу школи.

У 2016/2017 навчальному році школа продовжує традиції попередніх років.

Кiлькiсть переглядiв: 9

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.