• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад/Files/images/default.jpeg


Рік заснування: 9 листопада 1907


Директор школи: Турчинов Євген Іванович, освіта вища, Український заочний політехнічний інститут закінчив у 1980, ХДПУ ім. Г.С. Сковороди, закінчив в 1991 Кваліфікація за дипломом: Інженер-викладач машинобудівних дисциплін та практичний психолог в системі освіти, викладає предмет основи здоров'я, має І кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2010 року.


Контингент учнів:

У 2015/2016 навчальному році у школі навчається 768 учнів

учнів 1-4 класів - 351 учнів

учнів 5-9 класів - 352 учнів

учнів 10-11 класів - 56 учнів

випускників 9-х класів - 55 учнів

Випускників 11 класів –23 учнів.

Мова навчання: навчання ведеться двома мовами: українською (6 класів) та російською (21 клас).


Профільне навчання: класи з поглибленим вивченням: української мови - 8-А клас, фізики - 9-Б клас та географії - 9-А клас

Навчально-виховний процес у 10-А класі (21 учнів) здійснюється за біолого-хімічним профілем, у 10-Б класі (17 учнів), за профілем української філології, в 11 класі (23 учня) за профілем української філології

Педагогічний колектив:

Педагогічний колектив нараховує 49 педагогів, з них 49 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 7 чол., І кваліфікаційну категорію – 30 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 7 чол., категорію „спеціаліст” – 5 чол.

Забезпечення харчуванням:

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (348 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (11 діти-сироти, 5 дітей із сімей вимушених переселенців, 4 учнів, батькі яких є учасниками АТО, 12 учнів і з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 383 учня.


Творчий потенціал:

Педагогічний колектив працює над темою «Побудова якісно орієнтованого, конкурентоспроможного освітнього середовища через зростання професійного рівня педагогів в умовах впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».


Гурткова робота:

В школі працює 7 гуртків: Військово-патріотичного, художньо-естетичного, природничого напрямків. Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи (2), Центру туризму та краєзнавства (4), БДЮТ (2).

Підвіз учнів та вчителів:

Підвіз 7 учнів школи, які мешкають у Василів хутір здійснюється за рахунок місцевого бюджету.


Матеріально-технічне забезпечення:

До послуг учнів 30 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (20 ПК), 2 спортивні зали,майстерні, їдальня. Школа має два музеї: історії школи та шкільний літературний музей Б.Чичибабіна. Останній став переможцем огляду музеїв, створених з метою вшанування діячів російської культури.

Багато років на базі школи успішно працює Чугуївській міський навчальний Центр допризивної підготовки, який заснував і багато років очолював ентузіаст армійської справи, підполковник С.В. Кубельський

Сьогодні Центр допризовної підготовки очолює підполковник в.В.Ганзенко.

Бібліотечний фонд налічує – 37365 примірників художньої та навчальної літератури.


Досягнення вихованців:

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У 2014/2015 н. р.учні Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені І.Ю. Рєпіна У ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 105 учнів. У 2014/2015 навчальному році учні школи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 13 навчальних предметів.

Призерами міських олімпіад з базових дисциплін стали 10 учасників.

Найбільше призових місць виборов Тукало Ростислав (географія, українська мова, хімія) та Фролова Олександра (українська мова, хімія, математика) - 3 олімпіади, Шегеда Вікторія (хімія, фізика) та Безсонова Катерина (географія, фізика) - 2 олімпіади.

В ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014/2015 навчальному році брали участь 2 учні, один з них брав участь у двох олімпіадах – Тукало Ростислав (українська мов та література і географія). У 2014/2015 н.р. за результатами олімпіад Тукало Ростислав посів ІІ місце з географії.

Учні школи брали участь не тільки в олімпіадах, а і в різних конкурсах, турнірах, які проводились протягом навчального року.

Інтерактивні конкурси

У 2014/2015 н.р. міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» взяли участь 147 учнів.

У 2014/2015 н.р. у конкурсі Колосок-осінній -2014 брав участь 51 учень школи, а у конкурсі Колосок-весняний -2015 - 38 учнів.

Ø Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» (координатор Остапенко Вікторія Юріївна)

· У 2014/2015 н.р. 48 учасників, з них одна учениця отримала диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 2 учня отримали диплом І ступеня регіонального рівня, 2 учня - диплом ІІ рівня регіонального рівня та 6 учнів – диплом ІІІ ступеня регіонального рівня. Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова»

· У 2014/2015 н.р. 8 учнів школи вперше брали участь у цьому конкурсі. З них одна учениця Фролова О. (7 клас) отримала диплом І ступеня.

Ø Міжнародна природознавча гра «Геліантус».

· У 2014/2015 н.р. 24 учня школи вперше взяли учась у цьому конкурсі, але жодного диплому не отримали, тільки сертифікати учасників.

· Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» (координатор Челомбітько Оксана Євгенівна)

В 2014/2015 н.р. учні школи брали участь в змаганнях «Спорт протягом життя» , вибороли І та ІІІ місця в турнірі «Шкіряний м’яч» та стали переможцями в цих обласних змаганнях серед дітей 2000 р. н. В змаганнях «Малі олімпійські ігри» посіли ІІІ місце. В міських змаганнях з баскетболу серед хлопців зайняли ІІІ місце. «Нащадки козацької слави» - ІІІ місце.

2014-2015 навчальний рік припав на період боротьби України з російською агресією, тимчасову окупацію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З огляду на виклики, які постали перед країною, педагогічним працівникам було необхідно внести корективи у практику виховної роботи та захисту прав дітей школи.

Тому з метою формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави проводилося багато заходів: тиждень «Партизанський рух в Україні, ряд заходів класних та загальношкільних, присвячених 70 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, тиждень відзначення Дня Українського козацтва, День захисника України, заходи до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут, заходи , присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Європі: уроки мужності, зустрічі з ветеранами, зустрічі з бійцями 92 механізованої бригади, учасниками АТО, конкурси-огляди плакатів, малюнків, участь в обласній акції конференції «Слобожанські дзвони Перемоги», участь у міському творчому фестивалі, присвяченому Дню Перемоги

Протягом року тема патріотичного виховання проходила постійно в роботі колективу школи.

У 2015/2016 навчальному році школа продовжує традиції попередніх років.

Кiлькiсть переглядiв: 1493

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.