/Files/images/SDC11912.JPG

ВИХОВНА РОБОТА


ЗАХОДИ:

Планування виховної роботи – важлива умова успішної діяльності. Воно забезпечує цілеспрямоване функціонування всіх підрозділів, створює умови для організованої роботи педагогічного та учнівського колективів, раціонального використання часу та інших можливостей і резервів, дає змогу прогнозувати результати виховного процесу.

Виховна та профілактична робота в школі проводиться в певній системі; спрямовується на зміцнення дисципліни, формування морально-духовної життєво компетентної особистості, розвиток здібностей кожного учня, вміння цікаво і корисно використовувати вільний час.

Завдання виховної роботи:

· формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, мови;
· прищеплення шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій українського народу;
· виховання духовної культури, створення умов для вільного вибору особистістю світоглядної позиції;
· утвердження принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, доброти, працелюбності;
· формування творчої працелюбності, виховання цивілізованого господаря;
· забезпечення високої художньо-естетичної освіченості, розвиток індивідуальних здібностей і талантів учнів.
/Files/images/img6.jpg

Для реалізації мети в школі існує чітко визначений річний план виховної роботи, що передбачає такі основні напрямки виховання учнів:

На основі річного плану класні керівники ведуть свою плануючу документацію, враховуючи особливості класів та окремих учнів.

Співпраця із громадськими організаціями з питань виховної роботи

Школа постійно і планомірно взаємодіє зі службами у справах дітей, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом з питань сім’ї, молоді та спорту, спеціалісти яких проводять цикл роз’яснювальних бесід та лекцій, спрямованих проти вживання наркотиків, алкоголю та тютюнопаління. На цих лекціях учні не тільки слухають про наслідки вживання наркотиків, алкоголю та наслідки тютюнопаління, а й переглядають відеофільми, адже краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Відгуки учнів після перегляду таких відеофільмів переконують в тому, що такі лекції потрібні, бо застерігають від небезпечних наслідків і формують в молодої людини погляд на здоровий спосіб життя.
Спеціалісти відділкової та центральної міської лікарні постійно ведуть пропаганду здорового способу життя, інформують учнів щодо шанобливого ставлення до власного здоров’я, проводяться семіна¬ри для учнів з питань сексуального розвитку, планування здорової сім’ї . Міський та відділ внутрішніх справ проводять цикл бесід з учнями на правову тематику, беруть участь у засіданні штабу профілактики, проведенні єдиних днів правових знань.
В школі працює соціально-психологічна служба, основною метою функціонування якої є підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом його індивідуалізації та захист соціального і психічного здоров’я всіх його учасників шляхом застосування методів і технологій практичної психології і соціальної педагогіки.
На базі школи працюють гуртки художньої та технічної творчості, спортивні секції.
Кiлькiсть переглядiв: 1355

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.