УВАГА!
У школі розпочався І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівськх олімпіад.
Всі олімпіади починаються о 15 годині 10 хвилин.
Наказ "Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році"
Графік проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ директора Департаменту
науки і освіти Харківської
обласної державної адміністрації
12.09.2016№344
Графік проведення
І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
№ з/п | Дата | Предмет |
1. | 03.10.2016 | Математика |
2. | 04.10.2016 | Географія |
3. | 05.10.2016 | Російська мова та література |
4. | 06.10.2016 | Хімія |
5. | 07.10.2016 | Історія |
6. | 10.10.2016 | Біологія |
7. | 11.10.2016 | Українська мова та література |
8. | 12.10.2016 | Фізика |
9. | 13.10.2016 | Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит |
10. | 17.10.2016 | Економіка |
11. | 18.10.2016 | Правознавство |
12. | 19.10.2016 | Інформатика |
13. | 20.10.2016 | Астрономія |
14. | 21.10.2016 | Екологія |
15. | 24.10.2016 | Трудове навчання |
16. | 25.10.2016 | Інформаційні технології |
Графік проведення тренувальних зборів з підготовки учнів Харківської області до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад 24.10-28.10.2016
№ з/п | Олімпіада, місце проведення | Час проведення, номер аудиторії |
1. | Астрономія, Харківський національний університет іменіВ.Н.Каразіна (майдан Свободи, 4) | 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30 25.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30 26.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30 27.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30 28.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. 4-30 |
2. | Біологія, Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди (вул. Валентинівська, 2) | 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 12.00 – 17.50; ауд. 411 25.10.2016: 09.00 - 13.50; ауд. 106 26.10.2016: 09.00 – 13.50; ауд. 509 27.10.2016: 11.00 – 15.50; ауд. 509 28.10.2016: 11.00 – 15.50; ауд. 317 |
3. | Економіка, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»(вул.Пушкінська, 24) | 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3 25.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3 26.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3 27.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3 28.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд.3 |
4. | Інформатика, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» | 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 13.00-16.10; ауд. 32 25.10.2016: 9.00-14.00; ауд. 32 26.10.2016: 9-00.14.00; ауд. 32 27.10.2016: 9-00.15.40; ауд. 32 28.10.2016: 9.00-14.00; ауд. 32 |
5. | Інформаційні технології, Харківський національний університет радіоелектроніки | 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 09.30 – 14.45; ауд.389в 25.10.2016: 09.00 - 14.45; ауд. 389в 26.10.2016: 09.30 – 14.45; ауд. 389в 27.10.2016: 13.00 – 14.45; ауд. 389в 28.10.2016: 09.30 – 14.45; ауд. 389в |
6. | Російська мова, Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди (вул. Валентинівська, 2) | 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 10.00 – 15.30; ауд. 405-В 25.10.2016: 09.30 - 15.00; ауд. 405-В 26.10.2016: 09.30 – 15.00; ауд. 405-В 27.10.2016: 11.00 – 16.30; ауд. 405-В 28.10.2016: 09.30 – 15.00; ауд. 405-В |
7. | Фізика, (Харківський національний університет іменіВ.Н.Каразіна, Північний корпус, майдан Свободи, 6) | 24.10-28.10.2016: 24.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В 25.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В 26.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В 27.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В 28.10.2016: 09.55 – 15.00; ауд. .2-28-В |
8. | Хімія, Харківський національний університет іменіВ.Н.Каразіна, хімічний факультет. | 24.10-28.10.2016: 24.10.2016:15.00 – 19.00; ауд.8-33 26.10.2016:15.00 -19.00; ауд.8-33 28.10.2016:15.00 –19.00; ауд.8-33 |
Графік проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ директора Департаменту
науки і освіти Харківської
обласної державної адміністрації
12.09.2016№344
Графік проведення
ІІ(районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
№ з/п | Предмет | Дата | ПІБ МЕТОДИСТА |
1. | Трудове навчання | 05.11.2016 | Назарчук І.І. |
2. | Російська мова та література | 06.11.2016 | Косенко К.О. |
3. | Географія | 12.11.2016 | Саввіч О.М. |
4. | Екологія | 13.11.2016 | Зайцева О.А. |
5. | Історія | 19.11.2016 | Сідорчук В.П. |
6. | Математика | 20.11.2016 | Євтушенко С.С. |
7. | Українська мова та література | 26.11.2016 | Кротова І.В. |
8. | Іноземні мови:англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит | 27.11.2016 | Булгакова В.Г. Моліна О.О. |
9. | Хімія | 03.12.2016 | Лелеко В.Г. |
10. | Фізика | 04.12.2016 | Федченко С.Г. |
11. | Економіка | 10.12.2016 | Носик Н.Д. |
12. | Інформатика | 11.12.2016 | Старченко Л.М. |
13. | Біологія | 17.12.2016 | Зайцева О.А. |
14. | Астрономія | 18.12.2016 | Федченко С.Г. |
15. | Правознавство | 24.12.2016 | СідорчукВ.П. |
16. | Інформаційні технології | 25.12.2016 | Старченко Л.М. |
Коментарi